Prosinec 2008

Kill me kiss me (K2) 2

3. prosince 2008 v 14:17 | Ayako // 綾子 |  Manga
Názov: Kill me Kiss me
Vydané vydavateľstvom: Tokyopop
Autor (Manga-ka): Lee Young
Recenzia:
Zatímco 1. díl K2 se věnoval hlavně misi Tae-Yeon na cizí škole v převlečení za kluka, v 2. díle se do centra pozornosti dostává její samotářský bratranec Jung-woo. Tentokrát sice nemusí nosit dívčí školní uniformu, ale zato mu něžné pohlaví připraví spoustu jiných horkých chvilek. Před dívčím gangem ještě unikne, ale seznámí se tak s nebojácnou Que-min, kolem níž se vždy něco děje a která se ráda občas popere - třeba aby zachránila Jung-wooa. To se však nelíbí jejímu obdivovateli Ghoon-hahmovi, který vede nejsilnější gang ve městě, a kolotoč událostí se roztáčí na plné obrátky.
Těžko ale říct, co působí Jung-wooovi víc starostí: zda zájem místních ostrých hochů, nebo tvrdohlavé Que-min
Ukážka:
Osobný názor: Ďalšia z edície mangy pod názvom Kill me Kiss me... Čiže nie je nič prekvapujúce, že je rovnako úžasná ako tá prvá, že? xD

Kill me kiss me (K2) 1

3. prosince 2008 v 14:12 | Ayako // 綾子 |  Manga
Názov: Kill me Kiss me
Vydané vydavateľstvom: Tokyopop
Autor (Manga-ka): Lee Young
Recenzia:
Příběh populární korejské manwhy Kill Me, Kiss Me, známé pod zkratkou K2, vychází z oblíbené zápletky asijského komiksu - záměny identit mezi lidmi různého pohlaví.
Hlavní hrdinka, samostatná a odvážná Tae, si na jeden týden vymění totožnost se svým bratrancem Yung-Wooem, aby mohla studovat na stejné škole jako její platonická láska. Život na jiné škole pod cizím jménem však přináší nejen spoustu vtipných nedorozumění, ale od začátku i ostré střety s členem místního gangu, nekonformním a charizmatickým Ga-Woonem. Ten si totiž řeší nevyřízené účty s domnělým Yung-Wooem, Tainým bratrancem. Tae se však nevzdá a v kůži svého bratrance bojuje nejen za něj, ale i za možnost svůj původní plán dokončit Jenže kdo může dopředu tušit, kde pravou lásku nakonec najde?
Ukážka:
Osobný názor: Jedna z najlepších mánhw na svete! xD Momentálne už má tri diely, jeden lepší ako druhý.. Doporučujem prečítať ^^